Zuzka & David

Se Zuzkou se znám celkem dlouho. Když kdysi chodila s Kalousem, což byl jeden z mých nejlepších kamarádů, ukázalo se, že je to fakt fajn žába a i když se Kalous choval jak tele a chození jim krachlo, Zuzka zůstala s partou dál. Důvodů bylo několik. Jedním z hlavních bylo, že byla pro každou dobrou špatnost, byla spolehlivá a taky pro každou srandu. Díky tomu s náma organizovala jednu dobu Odpad fest a vůbec se účastnila více akcí s naší hlubockou partou.

Jenže víte jak to je. Ty časy minuly a já Zuzku pěkných pár let neviděla. Když mi napsala tu legrační prosbu, nemohla jsem věřit svým očím. Její otázka zněla, jestli bych jí nenakreslila svatební oznámení, protože se jí líbila grafika, kterou jsem kdysi vyrobila právě k Odpad festu, ekologickému festivalu, který jsme společně v Budějkách pořádali. Dětinští legrační panďuláci sbírající odpad byli na tričkách, páskách na ruku, na webu, prostě všude. Styl kresby Zuzku bavil, asi protože má v sobě skautí hravou duši…. a já tedy kývla. Kreslila jsem po nocích návrhy, vybarvovala a nakonec poslala.

Díky Bohu, Zuzce se líbilo. Kromě toho, že jsme se dohodli na dalších kresbičkách, které by ještě pro svatbu potřebovala, mě zároveň na tu svojí veselku i pozvala. A to bych asi nebyla já, abych jela na svatbu bez foťáku. A tak jsem tam jela, fotila, potkala staré známé, prima lidi, a vůbec si to fakt pěkně užila. Bylo super, být součástí toho celého. Ještě, že ten Kalous tehdy tuhle holku alespoň na chvilku ulovil. 🙂

Zábavný dovětek – Zuzka i David trochu ujíždí na autobusech – proto se nesměl vynechat ani na svatebním oznámení 😀

« z 4 »